Cykl konferencji

8 konferencji regionalnych „Nowa perspektywa, nowe możliwości – #FEM 2021-2027″

Koniec lata na Mazowszu zapowiada się wyjątkowo gorąco! We wrześniu i na początku października w ramach programu Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021-2027 (FEM) zaplanowano cykl konferencji regionalnych, które mają na celu zaprezentowanie nowych perspektyw i możliwości rozwoju subregionów z Funduszami Europejskimi.

Nadchodzące spotkania będą inspirujące, a to za sprawą zaplanowanych debat i wystąpień, w których wezmą udział przedstawiciele Zarządu Województwa, Dyrekcji Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych oraz Beneficjentów – jednostek samorządu terytorialnego (JST), przedsiębiorców oraz organizacji pozarządowych (NGO). Poruszać będą m.in. takie tematy jak: „Aktualne nabory w ramach FEM 2021-2027”, „Zrównoważony rozwój. Szansa czy ograniczenie w subregionie?” i „Kierunek rozwój lokalny – planujemy i realizujemy!”.

Kartki z kalendarza prezentujące terminy konferencji regionalnych #FEM 2021-2027 dla rozwoju regionalnego i lokalnego we wrześniu i październiku. Wrzesień - 6.09-Sochaczew; 8.09 - Korczew; 15.09 - Kadzidło; 18.09 - Ciechanów; 20.09 - Wołomin; 22.09 - Pionki; 27.09 - Piaseczno. Październik - 6.10 - Płock

Na konferencjach będziemy mieli również okazję wysłuchać prezentacji Beneficjentów, którzy podzielą się swoimi sukcesami i doświadczeniami związanymi z wykorzystaniem środków unijnych.

Tego typu inicjatywy są wyśmienitą okazją dla lokalnych liderów, ekspertów, przedsiębiorców i społeczności lokalnej do nawiązania dialogu, omówienia ważnych kwestii związanych z rozwojem regionalnym i lokalnym oraz do zdobycia wiedzy na temat FEM 2021-2027, np. o aktualnych naborach, szkoleniach oraz promocji regionu.

Konferencje regionalne w ramach programu #FEM 2021-2027 to ważna platforma wymiany wiedzy i nawiązania współpracy dla lepszej przyszłości lokalnych społeczności. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych rozwojem subregionów.

Będziecie mogli uczestniczyć w nich online. Zapraszamy na nasz profil na Facebooku – Fundusze Europejskie dla Mazowsza, YouTube – MJWPUTube oraz na stronę www.funduszedlamazowsza.eu.

Powrót Następny artykuł